niedziela, 21 października 2012

Wymianka i naszyjnik

Na wstępie chciałam pochwalić się wymiankowymi zdobyczami, jakie dostałam od Justyny z bloga Robótki Maleństwa - mojej przesympatycznej koleżanki ze studiów :) Niedawno urządziłyśmy wymianę, której tematem była jesień, natomiast kolorem przewodnim fioletowy. Umówiłyśmy się, że wymiankowa paczka składać się będzie z kartki i prezentu niespodzianki. Nawet nie wiecie jak bardzo byłam zaskoczona (a jednocześnie zachwycona) kiedy kartka, którą miałam dostać, okazała się prześlicznym jesiennym obrazkiem! :) Nie zrobiłam zdjęć moich prezentów dla Justyny, ale nic straconego - można je obejrzeć na jej blogu. Jestem bardzo zadowolona z prezentów, które dostałam - są wspaniałe! A oto i one:

Jeszcze raz bardzo dziękuję Ci za wymiakę Justyś!
Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na bloga Robótki Maleństwa


Dziś będzie więcej zdjęć niż zwykle, bo chciałam Wam pokazać jeszcze coś :) Już jakiś czas temu obiecywałam pochwalić się nowym naszyjnikiem i oto jest! Powiem szczerze - uwielbiam go nosić :) Jest tak efektowny, że nic nie trzeba dodawać. Wystarczy klasyczny t-shirt. 
Tak szczerze mówiąc, zwykle nie przepadałam za kolorem pomarańczowym. Piszę "zwykle", bo ostatnio jakoś mi się spodobał i nie razi mnie już po oczach ;) Nie sądzę żeby to było trwałe zauroczenie, ale póki jest - korzystam :)

Ciekawi mnie jak Wam się podoba!

1 komentarz:

  1. niesamowity naszyjnik! po prostu piękny :D Zakochałam się w tych wzorach i kolorach :)

    OdpowiedzUsuń