wtorek, 12 czerwca 2012

Egzamin licencjacki

Dziś nie zamieszczę zdjęć nowej broszki (chociaż już czeka na pokazanie), chciałam natomiast pochwalić się moim wielkim osiągnięciem.


Otóż dziś oficjalnie zakończyłam studia i zdobyłam tytuł licencjata!


Jestem taka szczęśliwa! Zwłaszcza, że moja ocena końcowa to 4 :) Od dziś jestem licencjonowanym technikiem dentystycznym. Jeszcze to do mnie tak do końca nie dotarło ;) Egzamin licencjacki miałam wczoraj i dziś - wczoraj część praktyczna, a dziś część teoretyczna, ustna. Z praktyką nie miałam problemu, zawsze dobrze sobie radziłam, natomiast gdy zobaczyłam jaki zestaw pytań wylosowałam ... cóż, przyznam, że nogi się pode mną ugięły. Wszytko to, czego najbardziej nie lubię + do opisania aparat ortodontyczny, którego nawet nie robiliśmy na zajęciach! Ale ostatecznie odpowiedź jakoś poszła i po zliczeniu wyników i średnich z egzaminów z 3 lat wyszła mi 4.


Wreszcie mogę trochę odetchnąć i zająć się czymś przyjemnym! A do tych przyjemnych zajęć należy oczywiście handmade i blogowanie, ale przede wszystkim przygotowania do ślubu - mojego własnego ślubu :) Za mojego ukochanego wychodzę za mąż pod koniec września także najwyższa pora zacząć porządne przygotowania! Póki co jestem w przedślubnej euforii :)


Photo by: Noukka SigneA teraz czas na zasłużony odpoczynek :)

2 komentarze:

  1. Gratulacje!!! I życzę powodzenia i wytrwałości w przygotowaniach do tego drugiego ważnego wydarzenia:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje podwójne gratulacje :D Do września jeszcze trochę czasu na pewno wszystko dopniesz na ostatni guzik :)
    Parę razy chciałam do Ciebie zajrzeć ale włączało mi się konto google+ bez żadnego linka do bloga :D

    OdpowiedzUsuń