czwartek, 16 sierpnia 2012

Twórczość wakacyjna

Właśnie jestem na wakacjach u rodziców i nie mam przy sobie swojego laptopa. Ciężko mi dostać się do jakiegokolwiek komputera, ale dziś w końcu dałam radę :) 
Na razie wakacje mijają mi w dość ekstremalnym tempie. Dużo się dzieje, dużo wyjeżdżam. Ale to nic, zawsze udaje mi się znaleźć choć maleńką chwilkę, by coś zrobić i rozwijać swoje pasje. Staram się jak najlepiej korzystać z tego czasu i łapać jak najwięcej inspiracji. To wszystko na pewno wkrótce zaowocuje :)
A dziś chcę pokazać kolejną broszkę. Jest bardzo elegancka i jednocześnie nieduża, więc nie daje przytłaczającego efektu. Byłam ciekawa jak wyjdzie to połączenie kolorów i rezultat bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. A co Wy o tym myślicie?Jakiś czas temu zrobiłam też kartkę urodzinową dla mojej mamy. Część z Was zna pewnie ten wzór. Bardzo mi się spodobał i nie mogłam się oprzeć, by go nie wykorzystać :)


 


Mam nadzieję, że Wasze wakacje są udane i również obfitują w mnóstwo nowych inspiracji!

2 komentarze:

  1. i broszka i babeczka są prześliczne :) Moje wakacje są raczej leniwe, tyle miałam pomysłów a jakoś nie mam motywacji żeby je zrealizować :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Połączenie kolorów w broszcze rzeczywiście prezentuje się świetnie - całość jest subtelna i elegancka. A karteczka urocza w swej prostocie:) Co do wakacji to leniuchuję i nadrabiam zaległości blogowe:)

    OdpowiedzUsuń